Івано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарства
Державне підприємство
"Калуське лісове господарство"
Головна
Прес-служба >>
Доступ до публічної інформації >>
Історія лісгоспу
Структура управління
Інформація для громадськості
Напрямки діяльності >>
Лісогосподарська діяльність
Охорона та захист лісу
Лісокультурна діяльність
Охорона праці
Шкільні лісництва
Фінансово-економічні показники
Природно-заповідний фонд
Нотатки мисливця
Продукція >>
Законодавство
Лісова сертифікація
Фотовернісаж
Контакти
Корисно знати
Профспілка


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ


Державне агентство лісових ресурсів УкраїниІвано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарстваУкраїнський лісовод

Калуська районна державна адміністрація


Рекреація

У весняно-літній сезон ліси наповнює тисячоголосий гомін любителів «тихого полювання» - грибників, ягідників, травників чи просто бажаючих розкинути намети для відпочинку. Ваблять відпочиваючих мальовничі краєвиди, свіже повітря, чисті джерела та ріки.

На території підприємства є доволі багато цікавих природно-заповідних об’єктів, зокрема  ботанічна пам’ятка природи  «Копанки» і   ландшафтний  заказник місцевого значення  «Яськів потік» у Войнилівському лісництві та багато інших куточків дикої природи.

Однак, будь-яка рекреація негативно позначається на стані рослинного покриву, фауні та мікробіоті. Зокрема, відпочиваючі, в місцях закладання наметів та в місцях для розведення  вогнищ, витоптують рослини, у тому числі й раритетні, або ж повністю знищують рослинний покрив, засмічують територію побутовими  відходами; відлякують тварин та птахів гучними криками, співами, іграми; ламають гілки для заготівлі дров тощо. Щоб уникнути небажаних наслідків, на території лісгоспу розміщено  інформаційні аншлаги  на природоохорону тематику;  встановлено шлагбауми, щоб обмежити заїзд автомобілів у лісові масиви.  

Облаштування рекреаційних ділянок – робота, спрямована не лише для охорони навколишнього середовища, а  й для кращого спілкування людей  з природою.

Якщо Ви бажаєте  недорого, колоритно, затишно і по-домашньому гостинно відпочити, то приїжджайте до нас!

  
Світлина від Івано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарства.Світлина від Івано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарства.
Державне підприємство "Калуське лісове господарство"
с. Вістова, Калуський район, вул, Мислівська 1
тел.: (03472) 93-3-81
e-mail: kalush@ifforestry.gov.ua
Розробка та підтримка