Івано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарства
Державне підприємство
"Калуське лісове господарство"
Головна
Прес-служба >>
Доступ до публічної інформації >>
Історія лісгоспу
Структура управління
Інформація для громадськості
Напрямки діяльності >>
Продукція >>
Законодавство
Лісова сертифікація
Фотовернісаж
Контакти
Корисно знати
Профспілка


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ


Державне агентство лісових ресурсів УкраїниІвано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарстваУкраїнський лісовод

Калуська районна державна адміністрація


Профспілка

  Первинна профспілкова  організація  працівників  ДП «Калуський лісгосп»  утворена  в березні  2000 року  та входить до складу  обласної  організації  профспілки працівників лісового господарства.  Вона діє відповідно до Конституції України , Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності» та  інших законодавчих актів України.

  До складу  профспілкової  організації   входить  7  цехових  профспілкових організацій.        

  Загальна чисельність членів профспілки  становить  128 чол.

  З  2009 року  первинну  профспілкову  організацію  ДП «Калуський лісгосп»  очолює  Бордун Наталія Ігорівна.   

  Основною метою діяльності і завданням  профспілкової  організації  є представництво та захист трудових, соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки в органах державної влади та органах місцевого самоврядування, у відносинах з роботодавцями, а також з іншими об'єднаннями громадян, забезпечення правових гарантій діяльності, здійснення громадського контролю за станом охорони праці, підвищення рівня культурно -спортивного  обслуговування, оздоровлення членів профспілки, виконання умов Галузевої угоди та колективних договорів.

 В січні 2020 року відбулася профспілкова конференція ДП «Калуський лісгосп», на якій було підведено підсумки  виконання  колективного договору підприємства  за 2019 рік.

5.png

В червні місяці 2019 року колектив лісгоспу разом із дітьми відвідали музей "Центр спадщини Вигодської вузькоколійки" в смт. Вигода та мали змогу помилуватися Карпатськими краєвидами, проїхавшись Карпатським трамвайчиком. Від насиченої розважальної програми дорослі та малеча зарядилися позитивними емоціями та неймовірним задоволенням. 

Світлина від Калуськія Лісгоспа.

5.png

З нагоди державного свята Дня Конституції та напередодні  свята  створення Калуського держлісгоспу керівництво підприємства разом із профспілкою організувало для своїх працівників незабутню екскурсію в с.Гута президенську резиденцію "Синьогора"  та в с. Манява. (28.06.2017 року).

Також 24-25 серпня 2017 року колектив лісгоспу провів в мальовничих куточках сонячного Закарпаття, а саме: географічний центр Європи в м. Рахові, солені озера с.Солотвино, термальні басейни м. Берегово.

5.png

В серпні місяці 2016 року колектив лісгоспу здійснив незабутню двохденну подорож до історичного місць м.Камянець-Подільська та відвідав "Кришталеву" печеру в Борщівському районі Тернопільської області.

  В червні місяці 2016 року колектив лісгоспу разом із дітьми відвідали  дельфінарій "Оскар"  в м. Трускавець та зоопарк "Лімпопо" в с. Меденичі Дрогобицького району. Від насиченої розважальної шоу-програми  чорноморських дельфінів та морських котиків  дорослі та малеча зарядилися позитивними емоціями та неймовірним задоволенням. Всі настільки раділи виступам мешканців дельфінарію, що від радості підскакували на місцях. 

Дельфінарій.jpg

Наші діти щасливі і ми щасливі, тому дякуємо керівництву нашого підприємства, а також працівникам дельфінарію і зоопарку! 

5.png

В грудні 2015 року працівники нашого підприємства разом зі своїми  дітьми відвідали Музей писанкового розпису  та Національний музей нородного мистецтва Гоцульщини в м. Коломия, а також  завітали в гості до Святого Миколая. 

У Маєтку дітвора відвідала пошту, куди надходять листи з усіх куточків України (звичайно, залишили і свої листи), кімнату-музей «Новорічно-різдвяної іграшки», кімнату-музей «Природи», а також покої та робочий кабінет Святого Миколая. 

Лист до св. Миколая.jpg Музей новорічної іграшки 2.jpg В кімнаті св. Миколая.jpg

По завершенню екскурсії дітки розом з дорослими завітали до Світлиці на зустріч з Чудотворцем, де він охоче прийняв поважних гостей. Після теплої розмови Миколай вручив дітям  невеличкі гостинці.

В гостях у св. Миколая.jpg св. Миколай роздає подарунки.jpg

Емоції та святковий настрій, після зустрічі з Миколаєм, переповняв малечу, яка захоплено спостерігала за неймовірною казкою, що відбувається у «Маєтку Святого Миколая».

фото з св. Миколаєм.jpg Праціники лісгоспу разом з дітками у гостях у св. Миколая.jpg

 По закінченню, св.Миколай побажав усім успіху, наполегливості та наснаги у нелегкій професії.

5.png

Святкування "День працівника лісу" в 2015 році відбувалось в найбільшому гірськолижному курорті України  "Буковель".

Мої рідні, найкращі, Карпати.

Де співає і серце й душа.

Де ялини ,смереки високі.

Де травиця духмяно смачна!!!

Я краю кращого не знаю,

як Українська  Земля.  

Буковель.jpg

5.png

Державне підприємство "Калуське лісове господарство"
с. Вістова, Калуський район, вул, Мислівська 1
тел.: (03472) 93-3-81
e-mail: kalush@ifforestry.gov.ua
Розробка та підтримка