Івано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарства
Державне підприємство
"Калуське лісове господарство"
Головна
Прес-служба >>
ЗМІ про нас
Доступ до публічної інформації >>
Історія лісгоспу
Структура управління
Інформація для громадськості
Напрямки діяльності >>
Продукція >>
Законодавство
Лісова сертифікація
Фотовернісаж
Контакти
Корисно знати
Профспілка


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ


Державне агентство лісових ресурсів УкраїниІвано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарстваУкраїнський лісовод

Калуська районна державна адміністрація


Підсумки осінньої лісокультурної кампанії

Назад Назад

Підсумки осінньої лісокультурної кампанії

Сьогодні на нараді з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації, головами райдержадміністрацій і територіальних громад, яку провела голова обласної державної адміністрації Світлана Онищук, Олег Ярошик, т.в.о. начальника обласного управління, доповів про підсумки осінньої висадки дерев в Івано-Франківській області у рамках програми Президента України «Зелена країна».

«За осінній період на Франківщині висаджено 1 720 806 дерев на загальній площі 412,9 гектарів. Таким чином, доведені обсяги висаджування дерев для Івано-Франківської області виконано на 119,7 %. Загалом до висаджування дерев долучились понад 5,5 тис. людей. Серед них представники державних лісогосподарських підприємств, шкільна студентська молодь, представники громадських організацій, органів влади, депутати, представники ЗМІ та усі бажаючі, –повідомив Олег Ярошик. – На виконання Указу Президента України та для збільшення кількості вирощуваного садивного матеріалу в 2022 році та наступних роках підприємства управління переглянули і на 75 % збільшили обсяг заготівлі насіння до 10 495 кг. За рахунок додаткового обсягу заготівлі насіння збільшено площі посівів 2021 року до 5,3 га проти запланованих 3,6 га та вирощено понад 5 млн шт. стандартних саджанців лісових порід».

Керівник управління зазначив, що з метою належного виконання Указу Президента навесні 2022 року заплановано провести висаджування дерев у кількості 2 743 000 шт. дерев. Держлісгоспи у повній мірі забезпечені достатньою кількістю садивного матеріалу.

Важливим елементом виконання заходів Указу Президента є збільшення лісистості області за рахунок самозаліснених земель. На цей час лісгоспами ідентифіковано 800 га не лісових ділянок в лісах (галявин, пасовищ, сіножаті), які не використовуються за цільовим призначенням, і на яких можливе проведення заходів з їх заліснення. Згаданий обсяг земель подано для включення в державну програму «Масштабне залісення України». Роботи по вишукуванню додаткового обсягу таких площ продовжуються.


Дата публікації: 23.12.2021   Кількість переглядів: 478
Державне підприємство "Калуське лісове господарство"
с. Вістова, Калуський район, вул, Мислівська 1
тел.: (03472) 93-3-81
e-mail: kalush@ifforestry.gov.ua
Розробка та підтримка