Івано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарства
Державне підприємство
"Калуське лісове господарство"
Головна
Прес-служба >>
ЗМІ про нас
Доступ до публічної інформації >>
Історія лісгоспу
Структура управління
Держзакупівлі
Напрямки діяльності >>
Продукція >>
Законодавство
Лісова сертифікація
Фотовернісаж
Контакти
Корисно знати
Профспілка


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ


Державне агентство лісових ресурсів УкраїниІвано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарстваУкраїнський лісовод

Калуська районна державна адміністрація


Всеукраїнський конкурс-змагання

Назад Назад

Всеукраїнський конкурс-змагання

Вже традиційно, напередодні професійного свята лісівників – Дня працівника лісового господарства, проходять всеукраїнські змагання вальників лісу. Сьогодні 30 серпня відбудуться вже 21-ші змагання, в яких за звання кращого серед кращих боротимуться представники однієї з найнебезпечніших, але дуже важливої і необхідної професії – вальника лісу. Участь в конкурсах приймають переможці обласних змагань з усіх куточків нашої батьківщини, як професіонали так і юніори. Переможе той, хто набере найбільшу кількість балів у всіх етапах конкурсу, а це заміна пильного ланцюга, розкряжування точним та комбінованим різом, обрізка сучків та звалювання дерева.  Всі види вправ оцінюються за точністю, швидкість та безпечністю виконання.

У цьому році в змаганнях вальників лісу візьмуть участь 27 команд (понад 30 учасників, серед яких і юніори).

Івано-Франківське ОУЛМГ представляють переможці обласного змагання «Лісоруб-2018» вальник ДП «Делятинський лісгосп» Дячук Віктор Володимирович та лісоруб 6-го розряду Болохівського лісництва ДП "Калуський лісгосп" Варварик Андрій Васильович.

Паралельно проводитиметься конкурс на звання кращого оператора гідроманіпулятора. Конкурс складається із двох вправ: зведення зрубу із колод, та складання стовпчика із фрагментів брусу, торці якого запиляні під різними кутами. Обидві вправи проводяться за допомогою гідроманіпуляторів, якими обладнуються лісовозні автомобілі і потребують від оператора неабиякої майстерності, витримки та бездоганного володіння технікою. У конкурсі професійної майстерності операторів гідроманіпулятора візьмуть участь 12 осіб.

Одночасно із проведенням змагань буде проходити виставка товарів для лісового господарства. Тут компанії що спеціалізуються на виробництві товарів продемонструють свої вироби, як перевірені часом так і нові розробки. Це всім відомі марки на ринку лісопильного обладнання Stihl, Husqarna, Мотор-Січ, чиї вироби стали взірцями потужності та надійності. Компанія Uos-Lab представить комплекс обладнання для переробки насіння хвойних порід. І інші підприємства, продукція яких дозволяє зробити роботу лісової галузі ефективнішою і безпечнішою.

Організатори:  Державне агентство лісових ресурсів спільно з Товариством лісівників України.

Також у заході візьмуть участь: заступник Голови  Державного агентства лісових ресурсів Володимир Бондар, Голова Товариства лісівників України Юрій Марчук, керівництво Київської облдержадміністрації, фахівці лісової галузі, представники органів місцевої влади.

Місце проведення: 56 квартал Тетерівського лісництва державного підприємства «Тетерівське лісове господарство».


Дата публікації: 30.08.2018   Кількість переглядів: 541
Державне підприємство "Калуське лісове господарство"
с. Вістова, Калуський район, вул, Мислівська 1
тел.: (03472) 93-3-81
e-mail: kalush@ifforestry.gov.ua
Розробка та підтримка