Івано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарства
Державне підприємство
"Калуське лісове господарство"
Головна
Прес-служба >>
ЗМІ про нас
Доступ до публічної інформації >>
Історія лісгоспу
Структура управління
Держзакупівлі
Напрямки діяльності >>
Продукція >>
Законодавство
Лісова сертифікація
Фотовернісаж
Контакти
Корисно знати
Профспілка


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ


Державне агентство лісових ресурсів УкраїниІвано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарстваУкраїнський лісовод

Калуська районна державна адміністрація


Чорний ліс - 2018

Назад Назад

Чорний ліс - 2018

3 серпня у селі Вістова Калуського району розпочався другий етап обласної молодіжної патріотичної науково-пізнавальної програми «Чорний Ліс - 2018». Цьогоріч цей захід святкує своє славне 25-ліття. Привітати учасників цієї цікавої програми завітали заступник голови Калуської РДА Сергій Дудинець, начальник управління освіти, науки та молодіжної політики ОДА Віктор Кімакович, директор ДП "Калуський лісгосп" Василь Демус та голова Вістівської сільської ради Василь Хомич.

Заступник голови Калуської райдержадміністрації Сергій Дудинець підкреслив, що тут, на Калущині, народився Провідник ОУН Степан Бандера, а Чорний ліс багатий на славну історію. Також заступник голови РДА зауважив, що, перебуваючи у  таборі, учасники програми мають чудову нагоду краще пізнати історію та географію нашого краю, духовно збагатитися і гарно відпочити, та побажав підліткам міцного здоров’я і гарного настрою.

Начальник управління освіти, науки та молодіжної політики ОДА Віктор Кімакович підкреслив, що цей захід відбувається 25-ий раз, та наголосив, що саме такі заходи конче потрібні молоді, адже вони сприяють підвищенню національної свідомості, формують справжній дух українця.

З пісенними вітаннями виступили аматори народного мистецтва Калущини.

Варто зазначити, що у заході беруть участь 120 дітей з районів і міст Прикарпаття. Програма триватиме 8 днів. Команди змагатимуться у 20 різноманітних  заходах, у т. ч. військово-патріотичних, наукових, туристичних, спортивних та ін. Калущину представляють дві команди — “Вітрогони” із школи №10 м. Калуш та “Сіроманці” із с. Підмихайля.

Підмихайлівські "Сіроманці”: інтелектуальний конкурс

Основною метою програми «Чорний Ліс» є військово-патріотичне виховання молоді, засвоєння основ пішохідного туризму та військово-прикладних видів спорту. 

Школярів чекають змагання з футболу, армрестлінгу, волейболу. Вони демонструватимуть, хто швидше вміє розкладати намет, в’язати вузли, долати навісну переправу, розпалювати вогнища. А ввечері хлопці та дівчата біля ватри співатимуть патріотичні пісні. Для цього дехто навіть прихопив із собою музичні інструменти — баян, гітару.

Представники поліції проведуть підліткам лекцію про вчинення неповнолітніми злочинів та адмінправопорушень, а рятувальники розповідатимуть дітям про безпеку на воді та вибухонебезпечні предмети.

Переможці змагань отримають для своїх навчальних закладів намети, спальні мішки, каремати. Та головне — можливість відпочити у повстанському лісі та знайти хороших друзів.


Дата публікації: 06.08.2018   Кількість переглядів: 838
Державне підприємство "Калуське лісове господарство"
с. Вістова, Калуський район, вул, Мислівська 1
тел.: (03472) 93-3-81
e-mail: kalush@ifforestry.gov.ua
Розробка та підтримка