Івано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарства
Державне підприємство
"Калуське лісове господарство"
Головна
Прес-служба >>
ЗМІ про нас
Доступ до публічної інформації >>
Історія лісгоспу
Структура управління
Інформація для громадськості
Напрямки діяльності >>
Продукція >>
Законодавство
Лісова сертифікація
Фотовернісаж
Контакти
Корисно знати
Профспілка


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ


Державне агентство лісових ресурсів УкраїниІвано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарстваУкраїнський лісовод

Калуська районна державна адміністрація


Вітання з днем народження

Назад Назад

Вітання з днем народження

Сьогодні свій 82-й день народження святкує гарна жінка, щира і порядна людина, ветеран праці лісового господарства Стефанишин Мирослава Павлівна. 

Шановна Мирослава Павлівна!

Прийміть сердечні вітання з нагоди Вашого свята від колективу ДП «Калуський лісгосп»!

Похожее изображение

Нехай Ваші щедрі літа, увінчані невтомною працею на благо рідного краю, дарують добрий  ужинок вдячності  й  шани людей, для яких не шкодуєте  розуму, серця та любові. Будьте міцні  і веселі, бадьорі  та дужі, багаті і щедрі, як наша  Карпатська  земля. Хай щастить Вам на добрі справи, на приємні зустрічі, на привітне слово і щиру любов!

Нехай у Ваших задумах завжди панує мудрість, вдома - увага і підтримка, любов і злагода, у серці - світло від людської вдячності. Нехай Вас зажди супроводжує щаслива зоря удачі і Боже благословення на многая і благая літа!!!

В далекому 1959 році тендітна дівчина, родом з Львівщини  переступила  поріг Калуського лісництва. Розумна, відповідальна, добросовісна Мирослава з перших днів зарекомендувала себе гарним спеціалістом. Розпочала свій трудовий шлях Мирослава Павлівна з посади технік-лісівник, 25 років  працювала помічником лісничого Калуського лісництва, 15 років очолювала первинну профспілкову організацію підприємства.

За багаторічну працю та досягнуті успіхи в лісовому господарстві  нагороджена знаком «За бездоганну службу в державній лісовій охороні України за 30 років», медаллю «Ветеран праці лісового господарства» та Іменним годинником  голови Державного комітету лісового господарства України.

Невтомна трудівниця, скромна, добра жінка разом з чоловіком виховала двох дітей, троє онуків та троє правнуків тішать серце Мирослави Павлівни.

  Колектив лісгоспу дякує  за самовіддану працю та  бажає насолоджуватись життям!

З повагою та за дорученням колективу,

директор ДП «Калуський лісгосп» Василь Демус

 


Дата публікації: 12.03.2019   Кількість переглядів: 1008
Державне підприємство "Калуське лісове господарство"
с. Вістова, Калуський район, вул, Мислівська 1
тел.: (03472) 93-3-81
e-mail: kalush@ifforestry.gov.ua
Розробка та підтримка