Івано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарства
Державне підприємство
"Калуське лісове господарство"
Головна
Прес-служба >>
ЗМІ про нас
Доступ до публічної інформації >>
Історія лісгоспу
Структура управління
Держзакупівлі
Напрямки діяльності >>
Продукція >>
Законодавство
Лісова сертифікація
Фотовернісаж
Контакти
Корисно знати
Профспілка


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ


Державне агентство лісових ресурсів УкраїниІвано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарстваУкраїнський лісовод

Калуська районна державна адміністрація


Новорічні ялинки

Назад Назад

Новорічні ялинки

       За ініціативи Івано-Франківського обласного управління лісового та мислвського господарства з метою охорони хвойних насаджень у перед новорічний період 2016 року обласною державною адміністрацією видане розпорядження № 801 від 25.11.2015 року "Про встановлення лімітів викоритсання лісових ресурсів  при заготівлі деревної зелені (новорічних ялинок0 на 2015 рік, управлінням видано наказ №35 від 26.11.2015 року "Про охорону хвойних насаджень від незаконного вирубування".  Розроблено та погоджено План спільних дій працівників державної лісової охорони, Національної поліції та Державної екологічної інспекції по охороні хвойних насаджень в передноворічний період. Для одержання додаткової  інформації працює  "гаряча лінія": Івано-Франківського ОУЛМГ (0342) 55-61-15, ДП "Калуський лісгосп" (03472) 93-3-81.

Шановні громадяни!

        Самовільне вирубування хвойних порід тягне за собою накладання штрафу згідно ст. 65 Кодексу України про адміністративні правопорушення "Незаконна рубка..." - 332,89 грн, де 85грн. адміністративний штраф та 247,89 грн - збитки за одну незаконно зрубану новорічну ялинку. У випадку, якщо незаконно вирубано значну кіькість ялинок і розмір збитків лісовому господарству визнано істотним, винна особа несе відповідальність згідно ст. 246 кримінального кодексу України.Санкція статті передбачає штраф від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на строк до 6 місяців, або обмеження волі на строк до 3-х років.

        Просимо всіх громадян бути свідомими, не купувати ялинки, які можуть бути заготовлені з порушенням законодавства та із завданням шкоди лісу. Про походження придбаної новорічної ялинки кожен бажаючий може дізнатися, ввівши номер із самоклейної етикетки або бирки на сайті підприємства оператора www.ukrforest.com. безкоштовно.


Дата публікації: 14.12.2015   Кількість переглядів: 1509
Державне підприємство "Калуське лісове господарство"
с. Вістова, Калуський район, вул, Мислівська 1
тел.: (03472) 93-3-81
e-mail: kalush@ifforestry.gov.ua
Розробка та підтримка