Івано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарства
Державне підприємство
"Калуське лісове господарство"
Головна
Прес-служба >>
ЗМІ про нас
Доступ до публічної інформації >>
Історія лісгоспу
Структура управління
Держзакупівлі
Напрямки діяльності >>
Продукція >>
Законодавство
Лісова сертифікація
Фотовернісаж
Контакти
Корисно знати
Профспілка


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ


Державне агентство лісових ресурсів УкраїниІвано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарстваУкраїнський лісовод

Калуська районна державна адміністрація


Розподіл ресурсів місцевого значення

Назад Назад

Розподіл ресурсів місцевого значення

23 червня відбулося засідання обласної комісії із розподілу лісових ресурсів місцевого значення. Комісія створена відповідним розпорядженням голови Івано-Франківської облдержадміністрації Олега Гончарука. 

Під час засідання було розподілено ліміти на заготівлю 1043 тонн дикорослих ягід та 346 тонн грибів між 32 суб’єктами підприємницької діяльності.

За інформацією учасників заходу, заготівля другорядних лісових матеріалів згідно ст. 67 Лісового кодексу України є одним з видів спеціального використання лісових ресурсів. Біологічний запас та обсяги щорічного можливого невиснажливого використання дикоростучих плодів, ягід, грибів та лікарської сировини  встановлюється під час проведення лісовпорядних робіт для кожного лісогосподарського підприємства.

Обсяг використання лісових ресурсів місцевого значення (ліміт) у 2016 році  погоджений в Мінприроди України та рішенням обласної ради і затверджений відповідним розпорядженням облдержадміністрації. Розподіл лісових ресурсів проводиться обласною  комісією,  до складу якої входять представники обласного управління лісового та мисливського господарства, юридичного відділу облдержадміністрації, фіскальної служби в області, департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації та департаменту промисловості та інфраструктури облдержадміністрації.  Виписування лісових квитків на використання лісових ресурсів проводиться постійними лісокористувачами в обсягах, що передбачені протоколом  засідання комісії  після сплати рентної плати. Необхідно відмітити, що справляють рентну плату тільки підприємці. Заготівля дикорослих плодів, ягід, грибів населенням для власних потреб проводиться безоплатно.

Використання лісових ресурсів місцевого  значення щорічно складає лише частину від ліміту. Потенційно місцеві бюджети в урожайні роки можуть поповнюватися коштами від лісового доходу за гриби, ягоди та лікарські рослини.

Детальну інформацію про ліміти заготівлі природних ресурсів місцевого значення на 2016 рік по ДП "Калуський лісгосп" Ви можете знайти в розділі сайту "Продукція".


Дата публікації: 13.07.2016   Кількість переглядів: 1287
Державне підприємство "Калуське лісове господарство"
с. Вістова, Калуський район, вул, Мислівська 1
тел.: (03472) 93-3-81
e-mail: kalush@ifforestry.gov.ua
Розробка та підтримка