Івано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарства
Державне підприємство
"Калуське лісове господарство"
Головна
Прес-служба >>
ЗМІ про нас
Доступ до публічної інформації >>
Історія лісгоспу
Структура управління
Інформація для громадськості
Напрямки діяльності >>
Продукція >>
Законодавство
Лісова сертифікація
Фотовернісаж
Контакти
Корисно знати
Профспілка


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ


Державне агентство лісових ресурсів УкраїниІвано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарстваУкраїнський лісовод

Калуська районна державна адміністрація


Лісовпорядкування

Назад Назад

Лісовпорядкування

             В державному  підприємстві «Калуське лісове господарство»  тривають  роботи з базового лісовпорядкування, яке здійснює Львівська державна лісовпорядна  експедиція ВО «Укрдержліспроект». Лісовпорядкування включає комплекс заходів, спрямованих на забезпечення ефективної організації та науково обґрунтованого ведення лісового господарства, охорони, захисту, раціонального використання, підвищення екологічного та ресурсного потенціалу лісів, культури ведення лісового господарства, отримання достовірної і всебічної інформації про лісовий фонд України.

З метою  всебічного обговорення перспективного плану проведення лісокультурних, лісогосподарських, лісозахисних та профілактичних заходів у лісових насадженнях державного підприємств на наступні 10 років. проводяться лісовпорядні наради.

 В зв’язку із цим, запрошуємо зацікавлених сторін взяти участь в другій лісовпорядній нараді, яка відбудеться  3 лютого 2021 року в приміщенні актового залу Івано-франківського обласного управління лісового та мисливського господарства за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Грушевського, 31, 1-й поверх.

Дякуємо за співпрацю!


Дата публікації: 01.02.2021   Кількість переглядів: 536
Державне підприємство "Калуське лісове господарство"
с. Вістова, Калуський район, вул, Мислівська 1
тел.: (03472) 93-3-81
e-mail: kalush@ifforestry.gov.ua
Розробка та підтримка