Івано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарства
Державне підприємство
"Калуське лісове господарство"
Головна
Прес-служба >>
ЗМІ про нас
Доступ до публічної інформації >>
Історія лісгоспу
Структура управління
Інформація для громадськості
Напрямки діяльності >>
Продукція >>
Законодавство
Лісова сертифікація
Фотовернісаж
Контакти
Корисно знати
Профспілка


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ


Державне агентство лісових ресурсів УкраїниІвано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарстваУкраїнський лісовод

Калуська районна державна адміністрація


Свято лісу для малечі

Назад Назад

Свято лісу для малечі

У Міжнародний день дітей, 1 червня, на території Палацу Потоцьких лісівники провели для дітей «Свято лісу». Організаторами виступили Івано-Франківський осередок Товариства лісівників України та Івано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарства. До лісівничо-дитячих розваг приєднався благодійний фонд «Очі Миру».

Олексій Голубчак, голова Івано-Франківського осередку ТЛУ зазначає, що лісівники державних лісогосподарських підприємств Франківщини організували це свято за підтримки Товариства лісівників України найперше для дітей, яких війна змусила покинути свої домівки. «Хочемо подарувати дітям декілька годин радості, щоб вони відчули турботу про себе, віру в країну, в якій живуть. Адже діти – це посланий Богом дар задля того, щоб світ став кращим, – зауважує керівник організації. – Прикарпаття – край лісів і святий обов’язок кожного посадити дерево – як символ життя, як символ відродження України. Віримо в перемогу і робимо все можливе для того, щоб у наших дітей було щасливе майбутнє».

«Важливо, щоб дитина з малечку жила у гармонії з природою. Для цього при наших державних лісогосподарських підприємствах працюють шкільні лісництва, де у співпраці з педагогами, лісівники навчають дітей пізнавати життя лісу на практиці. Мешканці Івано-Франківська не мають можливості якнайближче познайомитися з життєдіяльністю лісу, більше дізнатися про роботу лісівника та лісових підприємств, оскільки всі наші господарства і держлісфонд знаходяться подалі від урбаністичного центру, тому з просвітницькою метою обласне управління щороку до професійного свята проводить свято лісу. Цьогоріч ми вирішили дещо змінити дату проведення і приурочили святкування міжнародному дню дитини. Хочеться, щоб у наших дітей було мирне, щасливе, спокійне дитинство. І щоб вони з радістю пізнавали світ», – додав Олег Ярошик, т.в. о. начальника Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства.

У «Святі лісу» були задіяні усі держлісгоспи Прикарпаття. Лісівники Калуського лісгоспу презентували та пригощали солодкими дарами лісу. Майстер-клас з виготовлення шпаківень проводили працівники Верховинського лісгоспу. Івано-Франківський лісовий селекційно-насінневий центр презентував декоративні зелені насадження. Уроки екограмоти проводили фахівці Галицького національного природного парку. Пізнавали світ ремесел діти з майстрами гончарства та соломоплетіння. Аніматори та майстерня аквагриму додавала яскравих барв святкуванню.

Загалом, свято, організоване лісівниками Франківщини, відвідало понад сотню дітей.

2

8

10

 


Дата публікації: 03.06.2022   Кількість переглядів: 2130
Державне підприємство "Калуське лісове господарство"
с. Вістова, Калуський район, вул, Мислівська 1
тел.: (03472) 93-3-81
e-mail: kalush@ifforestry.gov.ua
Розробка та підтримка