Івано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарства
Державне підприємство
"Калуське лісове господарство"
Головна
Прес-служба >>
ЗМІ про нас
Доступ до публічної інформації >>
Історія лісгоспу
Структура управління
Інформація для громадськості
Напрямки діяльності >>
Продукція >>
Законодавство
Лісова сертифікація
Фотовернісаж
Контакти
Корисно знати
Профспілка


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ


Державне агентство лісових ресурсів УкраїниІвано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарстваУкраїнський лісовод

Калуська районна державна адміністрація


УВАГА! ОГОЛОШЕННЯ!

Назад Назад

УВАГА! ОГОЛОШЕННЯ!

Шановні громадяни!

В Україні розпочався пожежонебезпечний період. Будьте обережні з вогнем! Не паліть суху рослинність на полях, поблизу населених пунктів, особливо тих, що знаходяться біля лісу. Не допускайте подібні загоряння та пильнуйте ситуацію у своєму населеному пункті.

«Звертаюсь до тих, хто вже розпочав весняний сезон та випалює сухостій! Схаменіться! В Україні війна. А ви своїми діями не лише порушуєте законодавство, шкодите довкіллю та усьому живому, а й додаєте роботи нашим героям-рятувальникам ДСНС України, які цілодобово на варті нашої з вами безпеки. Вони, замість того, щоб рятувати людські життя, розміновувати території та розбирати завали після бомбардувань, змушені ліквідовувати підпали сухостою.

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України вкотре звертає увагу всіх, кому дуже хочеться випалювати суху рослинність або її залишки, що за це відповідно до статті 27 Закону України «Про рослинний світ» та статті 39 Закону України «Про тваринний світ» передбачена відповідальність.

Хочете щось попалити – паліть окупантів!», – написав на власній сторінці у Фейсбук Роман Стрілець, виконуючий обов’язки Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України.


Дата публікації: 17.03.2022   Кількість переглядів: 2360
Державне підприємство "Калуське лісове господарство"
с. Вістова, Калуський район, вул, Мислівська 1
тел.: (03472) 93-3-81
e-mail: kalush@ifforestry.gov.ua
Розробка та підтримка