Івано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарства
Державне підприємство
"Калуське лісове господарство"
Головна
Прес-служба >>
ЗМІ про нас
Доступ до публічної інформації >>
Історія лісгоспу
Структура управління
Держзакупівлі
Напрямки діяльності >>
Продукція >>
Законодавство
Лісова сертифікація FSC® (FSC-C138715) >>
Фотовернісаж
Контакти
Корисно знати
Профспілка


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ


Державне агентство лісових ресурсів УкраїниІвано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарстваУкраїнський лісовод

Калуська районна державна адміністрація


Посади своє дерево

Назад Назад

Посади своє дерево

 В 2016 році ДП «Калуський  лісгосп» планує провести лісовідновлювальні роботи на площі 31,3 га.  Для проведення своєчасної та якісної посадки лісу у  лісових розсадниках лісництв руками наших лісівників вирощено достатню кількість стандартних сіянців основних лісоутворюючих порід, таких як: дуб звичайний, ялиця біла, липа дрібнолиста, клен-явір, модрина європейська та інші.

    Рання весна і сприятливі погодні умови дозволили цього року лісівникам  нашого підприємства  надзвичайно рано розпочати лісокультурну кампанію. Першими на старт вийшли лісівники Болохівського та Войнилівського лісництв. Щорічний обсяг лісовідновлення в цих лісництвах становить близько 10 га. На посадці лісу задіяні всі працівники структурних підрозділів, а також залучені сезонні працівники з місцевих жителів. 

    З метою виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи, роз’яснення  широким колам  громадськості  важливості створення  лісових насаджень ДП «Калуський лісгосп» щорічно проводить акцію «Майбутнє лісу в твоїх руках».  Ця акція стала доброю традицією весняного спілкування лісівників з громадськістю. 

Люди отримують додаткову можливість ознайомитися з особливостями ведення лісового господарства і особисто долучитися до  посадки дерев.

     Ось, уже 11 рік поспіль акції стартує 21 березня в Міжнародний  день  лісу. Цього дня лісівники нашого підприємства  провели посадку лісу на території Войнилівського лісництва в урочищі «Довпотів»  із залученням школярів місцевої школи, представників громадських організацій, місцевих органів влади,учасників АТО, засобів масової інформації.     

IMG_5073.JPG IMG_5074.JPG

    Учні 7-8 класу Довпотівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступеня разом із запрошеними  та державною лісовою охороною  посадили  1,7 тис. шт. сіянців модрини європейської  на площі 0,5 га.

IMG_5079.JPG IMG_5082.JPG

 Щира подяка нашим шановним лісівникам та  всім, хто долучається до благородної справи за те, що впевнено закладаєте міцну базу майбутніх лісів, які служитимуть нашим нащадкам. 

 

 

 

Дата публікації: 25.03.2016   Кількість переглядів: 1276
Державне підприємство "Калуське лісове господарство"
с. Вістова, Калуський район, вул, Мислівська 1
тел.: (03472) 93-3-81
e-mail: kalush@ifforestry.gov.ua
Розробка та підтримка