Івано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарства
Державне підприємство
"Калуське лісове господарство"
Головна
Прес-служба >>
ЗМІ про нас
Доступ до публічної інформації >>
Історія лісгоспу
Структура управління
Інформація для громадськості
Напрямки діяльності >>
Продукція >>
Законодавство
Лісова сертифікація
Фотовернісаж
Контакти
Корисно знати
Профспілка


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ


Державне агентство лісових ресурсів УкраїниІвано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарстваУкраїнський лісовод

Калуська районна державна адміністрація


Посадка лісу - головне завдання лісівників

Назад Назад

Посадка лісу - головне завдання лісівників

Початок весни – один із найвідповідальніших періодів для справжнього господаря, як вдома так і в лісі. Від своєчасності і правильності виконання найперших весняних робіт і залежить успіх в подальшому. Особливості погодніх умов змушують проводити весняну лісокультурну кампанію в стислі терміни.  Тому з першими сонячними днями лісівники ДП «Калуський лісгосп» розпочали посадку лісових культур.

У цьому році підприємство планується посадити лісових насаджень на площі понад 26,0 га. Стовідсотково заліснюватимуться не тільки зруби минулого року, але й цьогорічні. Для цього в розсадниках лісгоспу було вирощено більше 60,0 тис.шт. стандартних сіянців.

З метою виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи, роз’яснення  широким колам  громадськості  важливості створення лісових насаджень ДП «Калуський лісгосп» щорічно проводить акцію «Майбутнє лісу в твоїх руках».  Ця акція стала доброю традицією весняного спілкування лісівників з громадськістю. Приємно, що останнім часом все більше молоді долучається до процесу відновлення лісу.

В рамках Всеукраїнської акції 12 квітня на допомогу лісівникам прийшли учні Довпотівської загальноосвітньої школи. Також доброю традицією стала щорічна участь у таких заходах представників Калуської райдержадміністрації, районного відділу освіти, місцевого населення та ЗМІ.

Після інструктажу щодо посадки сіянців, всі учасники Акції активно взялися за роботу. У цей день дружня команда створила у Войнилівському лісництві 0,8 га  нових лісів, висадивши близько 2,5 тис. шт.  сіянців дуба звичайного.

Директор лісгоспу Василь Демус зазначив, що збереження та відновлення зелених насаджень, стале управління лісами, раціональне використання лісових ресурсів – спільна справа лісівників і громадськості.

Також, цього дня до Акції долучилися учні та вчителі Довговойнилівської загальноосвітньої школи, які допомогли працівникам Довго-Войнилівського лісництва створити молоді насадження на площі біля 0,7 га, де були висаджені сіянці дуба звичайного та липи.

Щира подяка нашим шановним лісівникам та  всім, хто долучається до благородної справи!  


Дата публікації: 13.04.2018   Кількість переглядів: 3530
Державне підприємство "Калуське лісове господарство"
с. Вістова, Калуський район, вул, Мислівська 1
тел.: (03472) 93-3-81
e-mail: kalush@ifforestry.gov.ua
Розробка та підтримка