Івано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарства
Державне підприємство
"Калуське лісове господарство"
Головна
Прес-служба >>
ЗМІ про нас
Доступ до публічної інформації >>
Історія лісгоспу
Структура управління
Інформація для громадськості
Напрямки діяльності >>
Продукція >>
Законодавство
Лісова сертифікація
Фотовернісаж
Контакти
Корисно знати
Профспілка


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ


Державне агентство лісових ресурсів УкраїниІвано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарстваУкраїнський лісовод

Калуська районна державна адміністрація


Підсумки роботи за І півріччя 2021 року

Назад Назад

Підсумки роботи за І півріччя 2021 року

ДП «Калуський лісгосп» продовжує утримувати стабільні позиції за основними фінансово-господарськими показниками господарської діяльності. Про це свідчать результати роботи за І півріччя 2021 року.
У непростих умовах нестабільного ринку деревини, лісогосподарське підприємство виконує основні покладені державою обов’язки з відтворення, збереження та охорони лісів, сплачує необхідні платежі.
За I півріччя 2021 року підприємство до бюджетів усіх рівнів сплатило 7,7 млн. гривень податків та зборів, що на 1,2 млн гривень більше, ніж за I півріччя 2020 року. До державного бюджету сплачено 3,4 млн. гривень, до місцевих бюджетів – 2,6 млн. гривень. Єдиного соціального внеску держлісгосп сплатив 1,7 млн. гривень.
Податку на додану вартість (ПДВ) у I півріччі 2021 року сплачено 2,8 млн. гривень, рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів – 1,0 млн. гривень.
За I півріччя 2021 року підприємство заготовило від рубок головного користування з 3,84 тис.кбм., ліквідної деревини. Рубки формування і оздоровлення лісів проведені на площі 513 га, в тому числі догляд за молодняками – 40 га, вибіркові санітарні рубки - на площі 267 га.
Заготовлена лісопродукція реалізується на внутрішньому ринку через аукціонні торги. На підприємстві функціонує електронний облік деревини.
З метою попередження лісових пожеж на підприємстві постійно проводяться протипожежні заходи.
Лісовідновлення в 2021 році проведено на площі 12,5 га.
Державною лісовою охороною проводиться організація та пропаганда охорони лісу, ведеться нагляд за появою шкідників та хвороб лісу. З метою недопущення самовільних рубок лісу та попередження лісових пожеж в лісгоспі постійно проводиться патрулювання лісових масивів державною лісовою охороною та рейдовими бригадами.
оновлення основних засобів виробництва та покращення умов праці. Постійно проводяться роботи по оновлення основних засобів виробництва та покращення умов праці.
Що стосується взаємодії з громадськістю то підприємство працює прозоро і відкрито. Вся інформація, яка стосується діяльності підприємства розміщується і оновлюється на сайті лісгоспу,.
Лісгосп вдячний всім тим, хто по справжньому любить ліс та цінує працю лісівників і готовий до співпраці, обговорення та вирішення лісівничих питань, які турбують громадськість.
З повагою, директор ДП «Калуський лісгосп» Василь Демус
 


Дата публікації: 09.08.2021   Кількість переглядів: 866
Державне підприємство "Калуське лісове господарство"
с. Вістова, Калуський район, вул, Мислівська 1
тел.: (03472) 93-3-81
e-mail: kalush@ifforestry.gov.ua
Розробка та підтримка