Івано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарства
Державне підприємство
"Калуське лісове господарство"
Головна
Прес-служба >>
ЗМІ про нас
Доступ до публічної інформації >>
Історія лісгоспу
Структура управління
Держзакупівлі
Напрямки діяльності >>
Продукція >>
Законодавство
Лісова сертифікація
Фотовернісаж
Контакти
Корисно знати
Профспілка


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ


Державне агентство лісових ресурсів УкраїниІвано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарстваУкраїнський лісовод

Калуська районна державна адміністрація


Ліквідація наслідків негоди

Назад Назад

Ліквідація наслідків негоди

Працівники державних лісогосподарських підприємств Івано-Франківського ОУЛМГ продовжують надавати допомогу населенню у районах, що постраждали внаслідок інтенсивних опадів.

До робіт протягом 22-26 червня залучалося понад 2 тисячі працівників лісових господарств області та більше 400 одиниць техніки.

Лісівники надають допомогу працівникам ДСНС, служби автомобільних доріг в організації об’їздних шляхів на ділянках доріг, що постраждали від негоди; забезпечують транспортне сполучення між населеними пунктами, допомагають у буксируванні транспорту із зони затоплення, розчищають автодороги від зсувів ґрунту, прибирають повалені дерева з проїжджих частин.

Працівники лісогосподарських держпідприємств Івано-Франківської області допомагають у забезпеченні населення питною водою, продуктами харчування. Проводять роботи з відкачування води із підтоплених домогосподарств, надають допомогу в укріпленні пошкоджених ділянок дамб, відновленні доріг, підпірних стінок та мостів.

Нагадаємо, на території держлісфонду Івано-Франківської області пошкоджено понад 88 км лісових доріг і 22 мости. Повністю зруйновано 62 км доріг, 28 мостів, 26 трубних переходів, 2 рекреаційні місця та форельний інкубатор. За оперативними даними збитків завдано на понад 48 млн гривень.


Дата публікації: 30.06.2020   Кількість переглядів: 288
Державне підприємство "Калуське лісове господарство"
с. Вістова, Калуський район, вул, Мислівська 1
тел.: (03472) 93-3-81
e-mail: kalush@ifforestry.gov.ua
Розробка та підтримка