Івано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарства
Державне підприємство
"Калуське лісове господарство"
Головна
Прес-служба >>
ЗМІ про нас
Доступ до публічної інформації >>
Історія лісгоспу
Структура управління
Інформація для громадськості
Напрямки діяльності >>
Продукція >>
Законодавство
Лісова сертифікація
Фотовернісаж
Контакти
Корисно знати
Профспілка


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ


Державне агентство лісових ресурсів УкраїниІвано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарстваУкраїнський лісовод

Калуська районна державна адміністрація


Підсумки фінансово-економічного стану

Назад Назад

Підсумки фінансово-економічного стану

Податки – результат роботи підприємств у державі. Завдяки фінансовим надходженням у бюджети різних рівнів, держава виплачує пенсіонерам пенсії, працівникам бюджетної сфери – заробітну платню, фінансує економічні та соціальні програми.

Державні лісогосподарські підприємства Прикарпаття є одними з бюджетоутворюючих в області, проте внаслідок карантинних обмежень підприємства краю зазнали чималих втрат. Зменшення надходжень до бюджетів усіх рівнів зумовлене зменшенням заготівлі деревини та її реалізацією.

За I квартал 2020 року державні лісогосподарські підприємства Івано-Франківської області до бюджетів усіх рівнів сплатили 54,5 млн гривень податків та зборів, що на 13,5 млн гривень менше, ніж за I квартал 2019. До державного бюджету у I кварталі 2020 року сплачено 35,3 млн гривень, до місцевих бюджетів – 19,3 млн гривень, Єдиного соціального внеску держлісгоспи сплатили 13,8 млн гривень.

Податку на додану вартість (ПДВ) у I кварталі 2020 року державні лісогосподарські підприємства Прикарпаття сплатили 20,7 млн гривень, рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів – 16,3 млн гривень, у тому числі від інших видів рубок до місцевих бюджетів сплачено понад 7 млн гривень.


Дата публікації: 29.04.2020   Кількість переглядів: 993
Державне підприємство "Калуське лісове господарство"
с. Вістова, Калуський район, вул, Мислівська 1
тел.: (03472) 93-3-81
e-mail: kalush@ifforestry.gov.ua
Розробка та підтримка