Івано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарства
Державне підприємство
"Калуське лісове господарство"
Головна
Прес-служба >>
ЗМІ про нас
Доступ до публічної інформації >>
Історія лісгоспу
Структура управління
Інформація для громадськості
Напрямки діяльності >>
Продукція >>
Законодавство
Лісова сертифікація
Фотовернісаж
Контакти
Корисно знати
Профспілка


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ


Державне агентство лісових ресурсів УкраїниІвано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарстваУкраїнський лісовод

Калуська районна державна адміністрація


Голова Держлісагенства відвідав Прикарпаття

Назад Назад

Голова Держлісагенства відвідав Прикарпаття

    На Прикарпатті відбулося виїзне засідання екологічного комітету Верховної Ради України. У його рамках Юрій Болоховець, голова Держлісагентства, прозвітував про 100 днів своєї роботи. Але спершу очільник разом з народними депутатами оглянув майстерську дільницю Шевченківського лісництва ДП "Вигодське лісове господарство". Його супроводжували Олег Ярошик, т.в.о начальника Івано-Франківського обласного управління, Роман Олійник, перший заступник начальника, Михайло Кільчицький, заступник начальника, Ігор Лазорко, директор Вигодського лісгоспу та ін.
Для проведення лісокультурної кампанії щорічно Вигодський лісгосп використовує майже 1 млн шт. посадматеріалу. Для вирощування такої кількості сіянців і саджанців у лісгоспі функціонує 3 лісові розсадники площею понад 3 гектари, а також майстерська дільниця у Шевченківському лісництві.
"Для вирощування посадкового матеріалу із закритою кореневою системою в закритому грунті у 2014 році на базі лісництва була створена майстерська дільниця, - розповідає Олег Ярошик. - Сьогодні тут функціонує 3 піднавіси площею 748 кв.м, 2 теплиці площею 224 кв.м, парники-короби площею 480 кв.м., приміщення-холодильник для збереження посадматеріалу. Така розсадницька база є вагомою допомогою для лісівників у забезпеченні власним посадматеріалом". Значну кількість молодих культур лісництво реалізовує покупцям з різних регіонів України, оскільки вирощують не тільки основні лісокультури - ялину, ялицю, бук, сосну, а й декоративні культури.
 
На зображенні може бути: 6 людей, люди стоять та на відкритому повітрі
 
На зображенні може бути: 9 людей, люди стоять та на відкритому повітрі
 


Дата публікації: 11.06.2021   Кількість переглядів: 816
Державне підприємство "Калуське лісове господарство"
с. Вістова, Калуський район, вул, Мислівська 1
тел.: (03472) 93-3-81
e-mail: kalush@ifforestry.gov.ua
Розробка та підтримка