Івано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарства
Державне підприємство
"Калуське лісове господарство"
Головна
Прес-служба >>
ЗМІ про нас
Доступ до публічної інформації >>
Історія лісгоспу
Структура управління
Держзакупівлі
Напрямки діяльності >>
Продукція >>
Законодавство
Лісова сертифікація FSC® (FSC-C138715) >>
Фотовернісаж
Контакти
Корисно знати
Профспілка


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ


Державне агентство лісових ресурсів УкраїниІвано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарстваУкраїнський лісовод

Калуська районна державна адміністрація


Міжнародна конференція

Назад Назад

Міжнародна конференція

Сьогодні, 4 жовтня, в Івано-Франківську розпочалась міжнародна науково-практична конференція «Основні проблеми й тенденції розвитку лісового господарства в Українських Карпатах».

На конференцію приїхало близько ста українських вчених та їх польські колеги, посадовці та лісівники-практики. Вони обговорили сучасний стан лісів та пояснювали, як ефективно їх використовувати і при цьому зберігати. Йшла мова і про підготовку фахівців в лісовій сфері.

“Ми хочемо почути наукові підходи до розвитку лісової галузі, побачити зміни у технології, зрозуміти, як в сучасних умовах вести лісове господарство. Зараз ми чуємо багато зауважень від громадськості і влади, і не завжди вони приємні”, – розповів Володимир Бондар, заступник голови Державного лісового агенства України.

За його словами, перед прийняттям будь-яких рішень у цій сфері потрібно керуватись, перш за все, висновками науковців. А сама галузь, каже посадовець, переживає непрості часи.

За словами Олексія Голубчака, директора УкрНДІгірліс, кандидата сільськогосподарських наук, завдання конференції – дати оцінку стану карпатських лісів у зв’язку з кліматичними, господарськими та іншими змінами.

“Наші ресурси потрібно використовувати розумно. Українські Карпати є частиною загальноєвропейських Карпат. Питання відтворення лісів – дуже важливе. Карпати пролягають на території 7 держав. Це важлива частина екологічного, економічного, культурного та рекреаційного довкілля”, – зауважив Голубчак О.

Начальник Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства Руслан Осташук каже, що зараз направду є проблеми у лісовій галузі .

“Втім, ми працюємо і стаємо сильнішими і компетентнішими. Робота лісника – це робота цілих поколінь. Дуже добре, що маємо молоде покоління, яке хоче займатися проблемами лісу. Зелені ліси – то наші легені.”

Учасники конференції переконані, Прикарпаття має багато різних природних багатств, основне з яких – ліси. У конференції взяли участь понад 90 провідних вчених, які представляють ряд наукових і освітніх установ з усіх регіонів України і республіки Польща, лісівники, представники природоохоронних, громадських організацій.

 

 

Дата публікації: 04.10.2018   Кількість переглядів: 186
Державне підприємство "Калуське лісове господарство"
с. Вістова, Калуський район, вул, Мислівська 1
тел.: (03472) 93-3-81
e-mail: kalush@ifforestry.gov.ua
Розробка та підтримка