Івано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарства
Державне підприємство
"Калуське лісове господарство"
Головна
Прес-служба >>
ЗМІ про нас
Доступ до публічної інформації >>
Історія лісгоспу
Структура управління
Держзакупівлі
Напрямки діяльності >>
Продукція >>
Законодавство
Лісова сертифікація >>
Фотовернісаж
Контакти
Корисно знати
Профспілка


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ


Державне агентство лісових ресурсів УкраїниІвано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарстваУкраїнський лісовод

Калуська районна державна адміністрація


Оголошення

Назад Назад

Оголошення

З метою приведення лісового господарства ДП "Калуський лісгосп" у відповідність до міжнародних стандартів, вдосконалення існуючої системи управління лісовим господарством, створення кращих можливостей для продажу лісової продукції, за ініціативи лісгоспу, незалежною аудиторською компанією ТОВ «Легалліс», що працює в асоціації з міжнародним акредитованим органом з сертифікації за системою Лісової Опікунської Ради (ЛОР), планується з 17 по 20 жовтня поточного року провести основний аудит сертифікаціі лісів, оцінку відповідності ведення лісового господарства в лісах підприємства критеріям та принципам  ЛОР.

Сертифікація – це незалежна оцінка діяльності організації за погодженими міжнародними стандартами. Вимоги стандарту ЛОР стосуються екологічного, соціального та економічного впливів лісового господарства. Принципи та критерії застосовуються відповідно до національних і міжнародних законодавчих та нормативних актів. Вимоги стандартів ЛОР покликані не відмінювати, а скоріше доповнювати правила та ініціативи з ведення лісового господарства, забезпечивши відповідальне лісокористування в усьому світі.

З метою якісної підготовки до проведення основного аудиту, покращення організації проведення лісозаготівельних робіт, стану охорони праці та техніки безпеки і стану охорони довкілля  ДП "Калуський лісгосп" проведено ряд заходів. З детальною інормацією Ви можете ознайомитись на сайті нашого підприємства у розділі "Лісова сертифікація"

Це повідомлення стосується зацікавлених сторін, які можуть мати відношення до діяльності нашого підприємства.

Якщо у вас є коментарі з приводу діяльності підприємства, надсилайте їх, будь-ласка, електронною поштою на адресу kalushlg@gmail.com. Дякуємо за співпрацю!

Адміністрація ДП "Калуський лісгосп"

 

Дата публікації: 13.10.2017   Кількість переглядів: 691
Державне підприємство "Калуське лісове господарство"
с. Вістова, Калуський район, вул, Мислівська 1
тел.: (03472) 93-3-81
e-mail: kalush@ifforestry.gov.ua
Розробка та підтримка