Івано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарства
Державне підприємство
"Калуське лісове господарство"
Головна
Прес-служба >>
ЗМІ про нас
Доступ до публічної інформації >>
Історія лісгоспу
Структура управління
Інформація для громадськості
Напрямки діяльності >>
Продукція >>
Законодавство
Лісова сертифікація
Фотовернісаж
Контакти
Корисно знати
Профспілка


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ


Державне агентство лісових ресурсів України



Івано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарства



Український лісовод





Калуська районна державна адміністрація


Підсумки лісогосподарської діяльності за 9 місяців

Назад Назад

Підсумки лісогосподарської діяльності за 9 місяців

В Івано-Франківському обласному управлінні відбулося засідання розширеної колегії. Участь у ньому взяли начальник управління Руслан Осташук, його заступники, керівники лісогосподарських підприємств та працівники апарату управління.

На початку засідання Руслан Осташук розповів про виїзну колегію Держлісагентства, що відбулася на Чернігівщині, наголосивши на важливості таких засідань в аспекті обміну досвідом з діяльністю працівників лісових господарств країни.

Начальник відділу економіки, фінансів та бухгалтерського обліку Наталія Мельничук доповіла про господарсько-фінансову діяльності лісогосподарських підприємств за 9 місяців поточного року. Так, за 9 місяців 2018 року лісогосподарські підприємства управління реалізували продукції без ПДВ на суму 610 млн грн, що в порівнянні з минулим періодом більше на 87 млн грн.

Реалізація продукції на 1 га загальної площі земель, які перебувають у постійному користуванні склала 1302,5 грн по управлінню за 9 міс. 2018 року і зросла на 185,7 грн за 1 га відповідно 9 міс. 2017 року.

Підприємства отримали за 9 міс. 2018 року 23,5 млн грн чистого прибутку, що на 4,7 млн грн. більше 9 міс. 2017 року.

Рентабельність від усієї діяльності підприємств по управлінню склала 3,8 %.

По обласному управлінню на ведення лісового господарства направлено всього 278,9 млн грн.

Обласним управлінням сплачено до зведеного бюджету 191 млн грн, що на 30,6 млн грн більше ніж минулого періоду.

У тому числі до державного бюджету сплачено 131,1 млн грн, що на 18,8 млн грн більше, минулого періоду.

До місцевого бюджету сплачено 60 млн грн, що на 11,8 млн грн більше, попереднього періоду.

Середньоспискова чисельність штатних працівників по обласному управлінню за 9 міс. 2018 склала 2 983 особи і збільшилась на 70 чоловік.

Середньомісячна зарплата по управлінню склала 8887 грн і зросла порівняно з 9 міс. 2017 року на 1396 грн.

Загалом, держлісгоспи області спрацювала на позитиві.

Головний спеціаліст з охорони праці відділу лісових ресурсів Ігор Хомишин розповів про те, що на виконання запланованих заходів для покращення стану охорони праці підприємствами за 9 місяців 2018 року використано більше 7 млн грн. Для пропаганди безпечних прийомів виконання робіт, використання наочності при проведенні навчання у виробничих підрозділах оформлені кутки та кабінети з охорони праці. За 9 місяців лісогосподарські підприємства придбали спецодяг, спецвзуття та засоби захисту на суму більше 2 млн грн. На підприємствах проведено перевірки стану охорони праці, які виявили ряд недоліків. Більшість зауважень виправлена.

Головний спеціаліст відділу лісового господарства Костянтин Мельник повідомив, що під час осінньої посадки створено лісових культур на площі 343 га. Найбільше посадили у Надвірнянському, Осмолодському та Вигодському лісгоспах.

Загалом лісовідновні роботи проведені на площі 2530 га. Площа, що відтворюється природним способом складає 1423 га при запланованих 1415 га. Крім того, на ділянках, що відтворюються природним способом, проведено сприяння поновленню на площі 632 га введенням головної породи в місцях її відсутності. Доповнення лісових культур, створених в попередні роки, проведені в обсязі 488 га від запланованих 426 га. Догляд за лісовими культурами проведений на площі 5482 га. 

З початку року лісгоспи заготовили понад 13 967 кг насіння, з яких 114 кг модрини, 678 кг ялини, 3656 кг ялиці, 9100 кг дуба звичайного, 228 кг кленів та 37 кг в’яза та ільма гірського.

У зв’язку з рясним плодоношенням ялиці завдання з її заготівлі рішенням колегії було збільшено до 4 030 кг. Підприємства, які заготовили насіння ялиці, повинні висіяти її в розсадниках для забезпечення власних потреб.

За підсумками колегії начальник управління Руслан Осташук доручив провести виїзний семінар-нараду з головними бухгалтерами та відповідальними у лісгоспах за електронний облік. Керівникам підприємств та установи, які координуються Івано-Франківським обласним управлінням лісового та мисливського господарства постійно контролювати використання робітниками захисних засобів при виконанні лісозаготівельних, навантажувально-розвантажувальних робіт, лісотранспортних робіт; до роботи допускати тільки навчених робітників згідно з кваліфікацією. Активізувати роботу з організації профорієнтаційної роботи серед сільської учнівської молоді, приділяти увагу проблемам екологічного виховання підростаючого покоління. 

1965

Прес-служба Івано-Франківського ОУЛМГ

 


Дата публікації: 16.11.2018   Кількість переглядів: 2845
Державне підприємство "Калуське лісове господарство"
с. Вістова, Калуський район, вул, Мислівська 1
тел.: (03472) 93-3-81
e-mail: kalush@ifforestry.gov.ua
Розробка та підтримка